Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0