Series
Ratings
98
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0- Prison Break Season 5Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Kyle XYRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- New GirlRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Heroes RebornRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.5