Titles you rated
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0