Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
BansheeRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0