Titles you rated
TwilightRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- Hinokio: Inter Galactic LoveRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
LOST AND FOUNDRated ★ 2.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0