Movies
Ratings
25
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0