Series
Ratings
91
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
The Full Throttle GirlRated ★ 3.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0- A Sleeping ForestRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Residential ComplexRated ★ 4.0
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 3.5
Shichinin no HishoRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0- Meet Me After SchoolRated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 4.0
Room LaunderingRated ★ 4.0- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0