Movies
Ratings
10
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0