Titles you rated
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0