Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Company MenRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
JulesRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5