Movies
Ratings
874
About SchmidtRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 2.5
Guardians of the NightRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.0