Movies
Ratings
38
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Thin Red LineRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5