Series
Ratings
79
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Girls' Last TourRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0