Movies
Ratings
83
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5