Series
Ratings
38
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
24Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5