Titles you rated
Invasion of Alien BikiniRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 4.0- The Future of TongueRated ★ 3.5
BargainRated ★ 5.0
Killing For The ProsecutionRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0- The WickedRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
KnowingRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0