Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
One Way TripRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0