Movies
Ratings
726
WishRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.5
Moving OnRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 4.0