Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
New HeartRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0