Movies
Ratings
1128
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
The Lovely BonesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.5