Series
Ratings
60
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0