Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Produce 48Rated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Salty TourRated ★ 3.0
National Chef TeamRated ★ 3.5
Food Wars! The Second PlateRated ★ 3.5
Food Wars!Rated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Hot BrothersRated ★ 4.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.0
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Asobi AsobaseRated ★ 3.0