Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0