Series
Ratings
69- Haneuljae's MurderRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
RememberRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0