Series
Ratings
177
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
YouRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0