Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 2.5