Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Owning ManhattanRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0