Movies
Ratings
62
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0