Movies
Ratings
180
Extreme JobRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 4.0