Movies
Ratings
21
ExitRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0