Titles you rated
SecretRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 3.0- Mister MamaRated ★ 4.0
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5