Movies
Ratings
21
Sex and the CityRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0