Titles you rated
Yakiniku DragonRated ★ 4.5
Memoirs of a MurdererRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
LoveRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 2.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5