Movies
Ratings
30
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
The WarriorRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
StardustRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.0