Titles you rated
The AvengersRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Death SentenceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0