Movies
Ratings
1102
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0