Movies
Ratings
516
Captain PhillipsRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0