Titles you rated
The Drug KingRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0