Movies
Ratings
495
The Girl on the TrainRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0