Titles you rated
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
First CowRated ★ 4.0
The Aviator's WifeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5
In Another CountryRated ★ 3.5
Lorna's SilenceRated ★ 3.5