Titles you rated
Free GuyRated ★ 2.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 3.0
LucaRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 2.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
WishRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 1.5- 다찌마와 LeeRated ★ 0.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Map Against the WorldRated ★ 0.5