Movies
Ratings
293
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
The QueenRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0