Titles you rated
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
The RavenRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 3.0
Cheaper by the DozenRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.5