Titles you rated
The Divine MoveRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Draft DayRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
DreddRated ★ 4.5
UnbrokenRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
TrashRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0