Titles you rated
WatchmenRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0