Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0