Movies
Ratings
82
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0