Movies
Ratings
642
The Divine MoveRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Nim's IslandRated ★ 4.0
BanditsRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
The Ten CommandmentsRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0