Movies
Ratings
38
Secret WindowRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 1.0
City of GodRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0