Titles you rated
Patch AdamsRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 1.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 2.5